Antalya Akasya Nakliyat

Adres: ulus mah yahyakemal cad.çağıran apt.4\b ANTALYA MERKEZİ / ANTALYA
Tel: 0242 346 20 66
Tel2:
Fax:
Mobil: 0533 492 66 99
Web:
Nakliyat Sözleşme

Hakkımızda

Evden eve nakliyat yapılırken Antalya Akasya Nakliyat temel hususu yapılacak işin gerçekten özenli bir biçimde, düzgün ve kaliteli bir iş ortaya çıkarabilmektir. Akasya nakliyat bünyesinde olan kadrolu elemanları ile eşyaların paketlenmesi, kurulması sökülmesi ve takılmasını gerçekleştirir. Bu gibi amaçlar doğrultusunda araç gideceği yere büyük bir güvenlik içerisinde, temiz ve hijyenik bir araçta gider. Araç gideceği yere 1-2 saat rötar da yapabilir. Bunlar kesinlikle müşteri açısından sorun olmamalıdır çünkü gideceği yer engebeli de olabilir veya gidilecek yerde trafik de olabilir.Akasya nakliyat firmasının referanslarına gerçekten özen göstermelisiniz. Burada nakliyat yaptıracak müşteriye düşen en önemli ayrıntı budur. Çünkü kaliteli ve bol referansı olan firmalar gerçekten iyi nakliyat yaparlar. Türkiye’de binlerce nakliyat firması var fakat ne yazık ki bunların içerisinde ancak sadece ve sadece bir kaçı gerçekten iyi taşımacılık ve nakliye yapabilmektedirler. Bu gibi kaliteli firmalar sadece yurt içi değil yurtdışı taşımacılıkta da çalışmaktadırlar.

Evimizi taşıtmak istiyoruz ve bize sorunsuz ve huzurlu bir taşımacılık vaadeden bir evden eve nakliyat firması arıyorsanız dogru adrestesiniz. Evden eve nakliyat konusunda sorunsuz bir taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız hiç kuşkusuz dogru adrestesiniz. Şirketimiz sizlere en makul fiyata en kaliteli hizmeti veriyor.

Akasya nakliyat firması ucuz fiyat teklifi vermeyerek nakliyat işleminin gerektiği gibi yapılması ve eşyalarınızın kırılmadan ve hasar görmeden yeni evinize gitmesi için masraflardan kaçınmazlar ve işçi ücretlerini düşük tutmayarak eşyalarınıza verdiği önemi gösterirler.

Tarih: 26 Nisan 2012

slm. antalya'dan tokat'a ev eşyası cumartesi veya pazar yüklenir yükleme indirme yok! arkadaşların ilgisine.

Firmaya Mesaj Gönderin

Ad Soyad
Tel
E-Mail
Açıklama
 
 

Firma Galerisi

Firma henüz galerisini oluşturmamış..

Şehirlere Göre Firmalar