Evden Eve Taşımayı İlgilendiren Makaleler

22.05.2013

Bu siteye ulaşmış ve bu yazıyı okuyorsanız Google’da evden eve nakliyat veya nakliyat ile ilgili herhangi bir anahtar kelime ile yapılan arama sonuçlarının tam bir facia şeklinde sonuçlandığını çok iyi biliyorsunuzdur. Öyle ki arama yaptığınızda hiç bir firmanın gerçek web sitesine ulaşamazsınız ve ulaştığınız sayfalarda karşınıza çıkan firmalara güvenemezsiniz. Bu noktada kesinlikle haklısınız zira zaten güvenmeyiniz.

31.05.2012

www.turkiye.gov.tr e-devlet kapısında K Yetki belgesi ile ilgili çeşitli hizmetler kullanıma açılmıştır. Hizmetin kullanılabilmesi için işlemi yapacak olan kişinin, e-imza, mobil imza veya e-Devlet şifresinden herhangi birine sahip olması ve işlemi yapacağı yetki belgesi sahibi gerçek veya tüzel kişilik için temsil ve ilzama yetkili olması gerekmektedir.

20.08.2011

evden eve nakliyat fiyatEvden eve nakliyat fiyatları üzerine bilgi sahibi olmanız için, tecrübelerimize ve gerçeklere dayanarak oluşturduğumuz yazıyı okumanızı tavsiye ediyoruz...

03.03.2011

evden eve nakliyat online görüşmeÖzellikle evden eve ve kurumsal taşımacılıkta taşınacak vatandaşlarımızın firmalara ilk olarak sorduğu soru olan sigortalı taşıma konusunu ele almamız iyi olacak.
Öncelikle sigorta kapsamları konusuna değinelim. Genel olarak sigorta şirketleri nakliyat sigortalarını 3 grup altında toplamaktadırlar.

15.09.2010

evden eve nakliyat online görüşmeHer daim sektöre ilk ve alternatifsiz yenilikler sunan Nakliyat Platformunuz şimdi de müşteri ile nakliyeci için online görüşme dönemini başlatmıştır..

12.12.2009

Sektöre sürekli yenilikler getiren Türkiye'nin en çok ziyaret edilen nakliyat platformu olarak yine bir ilki gerçekleştirdik ve sağlıklı bir taşıma için Online Sözleşme dönemini başlattık..

01.10.2009

şehir içi nakliyat Şehiriçi taşıma talepleri için sınama süresi dahilinde 2.aşamaya gelindi. 1. aşamada talepler tamamen kapatılmıştı. 2. aşamada ise şehir içi talepler açıldı fakat müşterinin iletişim bilgilerine erişim kısıtlanmıştır. Sadece yazılı teklif bölümü açık olacaktır..

11.08.2009

Portalımız kurulduğu günden bu yana misyonundan taviz vermeden hizmet vermektedir. Bu misyonunun başlıcaları; devamlı yenilikler sunmak, nakliyat piyasasını denetlemek ve nakliyat firmalarına iş imkanı sağlamaktır..

25.05.2009

Değerli Müşteriler ve Kayıtlı Kullanıcılarımız;
İstanbul şehir içi fiyat teklifi isteme kısmı tekrar açılmıştır.
İstanbul şehir içi teklif sistemi müşteriyi portalda kalmaya teşvik etmektedir. Bu da portalımızdaki firmaların iş alma olasılıklarını yükseltmektedir.
Sayın müşteriler sizler de lütfen aldığınız tekliflere karşılık tek değerlendirme kriteri olarak fiyatları görmeyiniz..

30.04.2009

Sitemizin sektördeki gücünü hazmedemeyen bazı portal ve firma siteleri sitemizin ismini ve kullanıcıya sunduğu hizmetleri birebir kopylayarak taklit etmeye çalışmaktadır. Bu konuda uyarıcı mahiyetteki yazımızı okumanız iyi olacaktır.

Altın Üyeler

Deftere Son yazılanlar

ızmir den bursa ya cikis yapacak olan aracimiza 2+1 1+1..
selamlar bugün yüklenir yozgat çandır şanlıurfa açık yada yanları açılır..
ızmir dan antalyaalanya cikis yapacak olan aracimiza 2+1 1+1 parca..
ızmir dan mersin cikis yapacak olan aracimiza tam veya parca..
slm tüm nakliyeci arkadaşların bilgisine. çarşanba günü istanbuldan kars erzıncan..
Deftere Bak

Son Müşteri Talepleri

Balıkesir - Kocaeli
Balıkesir, Balıkesir ile Gebze, Kocaeli arası evden eve taşınma talebi
Adana - Elazığ
Seyhan, Adana ile Elazığ, Elazığ arası evden eve taşınma talebi
Tekirdağ - Manisa
Malkara, Tekirdağ ile Soma, Manisa arası evden eve taşınma talebi
Eskişehir - Balıkesir
Odunpazarı, Eskişehir ile Edremit, Balıkesir arası evden eve taşınma talebi
Ankara - Ankara
Mamak, Ankara ile Mamak, Ankara arası evden eve taşınma talebi
Taleplere Bak

2008-2021 Evden Eve Nakliyat Platformu

Evden Eve Nakliyat Platformu 2008 yılından bu güne aralıksız hizmet veren ilk ve tek evden eve nakliyeci portalıdır.
Türkiye'nin neresinde olursanız olun, nereye taşınırsanız taşının, binin üzerindeki üyelerimiz evinizi istediğiniz yere taşıyacaktır.

Bu siteyi seveceğinizden hiç şüphemiz yok..