Nakliyat Firmaları İçin Kullanım Şartları

  1. Ekim 2016 tarihi itibariyle siteye nakliyeci olarak üye olmak ücretlidir. Üye Firma Ol sayfasında detaylar yer almakatdır. Daha önceki üyeler site kurallarını ihlal etmedikleri sürece herhangi bir kısıtlama olmaksızın defterde paylaşım yapabilirler.
  2. Defter Kurallarını ihlal eden kullanıcılar, editörün inisiyatifine göre geçici olarak veya kalıcı olarak bloke edilebilirler. Geçici blokeli üyelikler 1 hafta içerisinde tekrar aktif olmaktadır.
  3. Defter kuralları ile birlikte başka firmalara maddi zarara uğratan firmalar Kara Listeye alınmaktadır. Karalisteye alınan firmaların bu listeden çıkmaları mümkün olmamaktadır.
  4. Defterde paylaşılan her türlü içerik, paylaşan kullanıcının sorumluluğundadır. Muhtemel ihtilaf durumları için her paylaşımın logu IP adresleriyle birlikte saklanmakatdır.

Defter Kuralları

  1. Defterde ahlaka mugayir paylaşımlar yapılamaz.
  2. Firmalar sadece kendi reklamlarını yapmak maksadıyla paylaşım yapamazlar.
  3. Özel günler haricinde boş araç bildirme ve yük bildirme dışında paylaşım yapılamaz.
  4. Asılsız paylaşım yapılamaz.
  5. Kelimeler anlaşılır olmalıdır. Anlamsız kelime veya karakter kullanılmamalıdır.
  6. Yapılan paylaşımın kolay bulunabilir olması için şehir isimlerinin doğru yazıldığından emin olunmalıdır.

Taşınacak Kullanıcılar İçin Kullanım Şartları

Taşınma işi için firma arayan kullanıcıların sitemizi kullanmaları tamamen ücretsizdir. Kullanıcılar Teklif İsteyin ve Online Sözleşme bölümlerini kullanarak taleplerini kaydederek firmaların kendilerine cevap yazmasını bekleyebilirler. Bununla birlikte gerek ana sayfada yer alan gerekse illere ayrılmış firmalar bölümünden firmaların telefon numaraları ve adresleriyle doğrudan irtibat kurabilirler. Ana sayfada çevrim içi olarak görünen firmalarla online iletişim kurabilirler. Sol tarafta yer alan firmaların sayfalarında yer alan iletişim formu ile de irtibat kurabilirler.

Kullanıcılar talepleirni kaydederken firmalara iletmek için çeşitli açıklamalar yazabilir ve taşınacak yere ait fotoğrafları yükleyebilir. Bu eklenen resim ve yazılar hiçbir kontrolden geçmiyor olup sadece şikayet doğrultusunda müdahale edilmektedir. Bu noktada siteye müşteri konumundaki kullanıcılar tarafından eklenen, resim ve yazı gibi hiç bir argümandan evdeneve.gen.tr sorumlu tutulamaz.

Altın Üyeler

2008-2024 Evden Eve Nakliyat Platformu

Evden Eve Nakliyat Platformu 2008 yılından bu güne aralıksız hizmet veren ilk ve tek evden eve nakliyeci portalıdır.
Türkiye'nin neresinde olursanız olun, nereye taşınırsanız taşının, binin üzerindeki üyelerimiz evinizi istediğiniz yere taşıyacaktır.

Bu siteyi seveceğinizden hiç şüphemiz yok..